Jesteś tutaj: Energetyk 4 » Historia Koła » Mistrzowie Koła


darmowe ogłoszenia wędkarskie

Mistrzowie Koła

 

Seniorzy
Juniorzy

Sezon 2016

1. Krystian Nowak   (5410 g + 6850 g = 2 pkt)
2. Ryszard Kruszyk (3100 g + 3380 g = 5 pkt)
3. Zbign. Konieczko (1660 g + 4390 g = 10 pkt)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2015

1. Krystian Nowak   (6210 g + 4390 g = 3 pkt)
2. Kazimierz Błaszyk (2580 g + 3850 g = 7 pkt)
3. Ryszard Wiśniowski (3630 g + 2270 g = 9 pkt)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2014

1. Krystian Nowak   (5700 g + 2890 g = 5 pkt)
2. Wiesław Woźniak (4350 g + 3810 g = 5 pkt)
3. Przem. Dysiewicz (3850 g + 4030 g = 5 pkt)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2013

1. Krystian Nowak (7050 g + 2900 g = 4 pkt)
2. Radek Machalski (4400 g + 3400 g = 5 pkt)
3. Kazimierz Błaszyk (5290 g + 2790 g = 6 pkt)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2012

1. Krystian Nowak (6360 g - 5 pkt)
2. Przemek Dysiewicz (5490 g - 8 pkt)
3. Ryszard Kruszyk (7770 g - 9 pkt)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2011

1. Mirosław Bodak (12900 g - 5 pkt.)
2. Leszek Dziemidok (12220 g - 6 pkt.)
3. Krystian Nowak (6960 g - 8 pkt.)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2010

1. Kazimierz Błaszyk (4960 g - 2 pkt.)
2. Krystian Nowak (4240 g - 4 pkt.)
3. Eugeniusz Jesiołowski (3180 g - 6 pkt.)

Zawody II turowe punktacja ujemna.

Sezon 2009

1. Ryszard Kruszyk (4500g)
2. Jan Mały (3730g)
3. Błażej Sobczak (3620g)

Sezon 2008

1. Bodak Mirosław (7400g)
2. Błaszyk Kazimierz (5440g)
3. Bodak Eugeniusz (5240g)

Sezon 2007

1. Rabcewicz Eugeniusz (12100g)
2. Dera Paweł (6600g)
3. Sołtys Waldemar (6400g)

Sezon 2006

1. Mierziak Kazimierz (5340g)
2. Bodak Jarosław (2740g)
3. Bodak Mirosław (2440g)

Sezon 2005

1. Eugeniusz Jesiołowski (5840g)
2. Błaszyk Kazimierz
3. Mirosław Bodak (3980g)

Sezon 2004

1. Kazimierz Błaszyk
2. Mirosław Bodak
3. Eugeniusz Rabcewicz

Sezon 2003

1. Ryszard Kruszyk
2. Waldemar Sołtys
3. Kazimierz Błaszyk

Sezon 2002

1. Ryszard Kruszyk
2. Marek Rabcewicz
3. Kazimierz Błaszyk

Sezon 2001

1. Ryszard Kruszyk
2. Kazimierz Błaszyk
3. Mariusz Pawłowski

Sezon 2000

1. Ryszard Ludwiczak
2. Ryszard Kruszyk
3. Eugeniusz Rabcewicz

Sezon 1999

1. Kazimierz Błaszyk
2. Ryszard Kruszyk
3. Antoni Pawłowski

Sezon 1998

1. Mirosław Bodak
2. Arkadiusz Piotrowski
3. K. Błaszyk

Sezon 1997

1. Kazimierz Błaszyk
2. Wilhelm Stefura
3. Mirosław Bodak

Sezon 1996

1. Mirosław Bodak
2. Kazimierz Błaszyk
3. Władysław Grzegorzewski

Sezon 1995

1. Kazimierz Błaszyk
2. Zbysław Piotrowski
3. Hieronim Pałasz

Sezon 1994

1. Zbysław Piotrowski
2. Kazimierz Błaszyk
3. A. Piotrowski

Sezon 1993

1. Zbysław Piotrowski
2. Hieronim Pałasz
3. Adam Piotrowski

Sezon 1992

1. Wilhelm Stefura
2. Hieronim Pałasz
3. Kazimierz Błaszyk

Sezon 1991

1. Wilhelm Stefura
2. Z. Piotrowski
3. Ryszard Łusiewicz

Sezon 1990

1. Ireneusz Adamczyk
2. Adam Piotrowski
3. Rafał Łusiewicz

Sezon 1989

1. Kazimierz Błaszyk
2. Kazimierz Jakubowski
3. S. Styłba

Sezon 1988

1. Kazimierz Błaszyk
2. Zbysław Piotrowski
3. A. Piotrowski

Sezon 1987

1. Jacek Aleksandrowicz
2. Jerzy Chmielarski
3. R.Delegiewicz

Sezon 1986

1. Zbysław Piotrowski
2. Julian Dydak
3. Franciszek Skrzypczak

Sezon 1985

1. Lucjan Napieralski
2. Kazimierz Błaszyk
3. Marian Ochocki

Sezon 2013

brak uczestników

Sezon 2012

1. Radek Machalski (3380 g)

 

 

Sezon 2011

1. Emil Kula (1180 g - 3 pkt. )
2. Adam Grabias (760 g - 3 pkt.)
decydowała waga ryb

 

Sezon 2010

1. Emil Kula (580 g)
2. Adam Grabias (420 g)

 

 

Sezon 2009

1. Emil Kula(1760g)
2. Arkadiusz Strep (1120)
3. Adam Grabias (1010g)

 

 

Sezon 2008

1. Grabias Adam (480g)

 

 

 

Sezon 2007

1. Strep Arkadiusz (560g)
2. Zaremba Mateusz (440g)
3. Antkowiak Paweł (140g)

 

 

 

Sezon 2006

1. Bodak Sławomir (1760g)
2. Bodak Mateusz (1140g)
3. Dziemidok Rafał (1100g)

 

 

Sezon 2005

1. Jarosław Bodak (4400g)
2. Marcin Rabcewicz (3700g)
3. Rafał Dziemidok (1900g)

 

 

 

Sezon 2004

1. Łukasz Rabcewicz
2. Sławomir Bodak
3. Mały Tomasz
System: KCPDream CMS © 2005 - 2019 Energetyk 4