Jesteś tutaj: Energetyk 4 » Tabela wyników


darmowe ogłoszenia wędkarskie

Kto ile złapał w Sezonie 2026?

Ogółem: 294.66 kg

LP.Imię i nazwiskoWaga [gram]PunktyMiejsce w swojej kategorii
1.Werner Piotr23270251
2.Hordyniec Henryk21025432
3.Kula Krystian19840574
4.Chojnacki Piotr18385585
5.Wisniowski Ryszard17735607
6.Kruszyk Ryszard17550658
7.Czapliński Piotr16935596
8.Dziemidok Leszek16250513
9.Roś Paweł1444012521
10.Gaca Marcin13920689
11.Błaszyk Kazimierz132308210
12.Roś Józef127009814
13.Lehmann Augustyn122708611
14.Plesiński Wiesław117709915
15.Woźniak Wiesław103418812
16.Zieniewicz Tomasz102309713
17.Hudak Andrzej756511017
18.Ratajski Mirosław756011719
19.Stacherski Norbert687510516
20.Chmielewski Mirosław682512220
21.Sekieta Henryk576013022
22.Kamiński Daniel459511318
23.Janiak Robert202014923
24.Kulesza Dawid159015124
25.Roś Bartosz143515124
26.Cichoszewski Sebastian54015926
27.Gliwiński Ksawery016127
28.Wodzisławski Tymon016127
Wykonanie: Creosoft.pl © 2005 - 2026 Energetyk 4